KAYAK Uçuş, Otel, Kiralık Araç

Seyahat Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 164.6 MB
  • Version 78.0.0
  • Dil Türkçe
  • Firma KAYAK.com
Sizlere seyahat kolaylıklar sağlayacak olan Kayak Uçuş mobil uygulamasından faydalanın.

IOS mobil cihazınıza indireceğiniz Kayak Uçuş mobil uygulaması en uygun uçak biletlerini avucunuzun içerisine getiriyor. Rezervasyonunuzu nerede yapmış olursanız olun seyahatiniz ile ilgili gerekli tüm bilgiye tek bir ara yüzden ulaşmanın keyfini yaşayın. Akıllı mobil cihazınızda bulunan Kayak Uçuş uygulaması ile bir çok hava yolu firmasının bilet fiyatlarını karşılaştırabilir ve sizlere en uygunu hangisi ise onu seçebilirsiniz. 

Seyahat planlarınızı, tatil planlarınızı yaparken bir çok firmanın içeriklerine bakmak yerine Kayak Uçuş uygulaması üzerinden bir çok firmanın bilet fiyatlarını karşılaştırarak kendinize uygun olanı seçebilirsiniz. Kayak mobil uygulaması ile stressiz ve rahat rezervasyon ayrıcalığını yaşayın. Kullanıcı ve ödeme bilgilerinizi oluşturduğunuz hesaba kaydederek uygulama içinde birkaç tıklama ile rezervasyonunuzu yapın. İstediğiniz seyahat destinasyonunu ve esnek tarihleri seçerek en ideal seyahat tarihini öğrenin.

Arama sonuçlarını aktarmalar, hava yolları, kalkış saati, uçuş özellikleri ve daha birçok kritere göre filtreleyebilirsiniz. Uzun bir süre sonra yapacağınız uçuşun planlamasını önceden Koyak Uçuş uygulaması ile yapabilirsiniz. Bilet fiyatları düştüğünde anında haberdar olabilir ve biletinizi daha uyguna alabilirsiniz. 

KAYAK Uçuş, Otel, Kiralık Araç indir
DİĞER SÜRÜMLER